DSInzert
Lokalita:
Typ:

Nabízím služby hospodyně, chůvy v libereckém kraji
Vydáno: 19.5.2018
Nemáte čas uklízet nebo se chcete raději věnovat svým koníčkům či práci? Ráda Vám pomohu.Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácností, rodinných domů, kanceláří, penzionu, panelových domů a jiných prostor.Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domácnostech,cca 15 let, mám i praxi s úklidem diskotéky, ordinace, fitness centra, vlastním pečovatelský certifikát.Samozřejmostí je utírání prachu, luxování a vytírání podlahy, mytí oken, žehlení prádla apod.Nic není problém.Taktéž nabízím své služby hlídání dětí, praxe od kojeneckého věku,ráda Vám například vyzvednu dítko ze školky nebo pohlídám v případě nemoci apod.Ráda se s Vámi na všem dohodnu.Spolehlivá, pečlivá, reference mohu dodat.Jbc,Lbc a okolí
Detail...
Služby
inz-1576_ttn_aCHCETE ZNÁT SVOJI BUDOUCNOST ?
Vydáno: 25.3.2012
Jsem věštkyně MARTINA RA-MIE KALINOVÁ a můžu Vám pomoci s jakymkoli vaším problémem. Již více jak 10 let se zabývám výkladem karet a různými způsoby věštění budoucnosti. Nejčastěji k tomu používám karty Lenormand, Partnerský tarot, Andělské karty a kyvadlo. Dejte mi Vaše jméno a datum narození a pomůžu Vám zjistit vše, co potřebujete. Budoucnost, minulost, současné problémy, práce, zdraví, finance. MŮŽETE SE MĚ ZEPTAT NAPŘ. NA: - zdraví, vývoje nemoci a možnosti léčby - těhotenství, jak bude probíhat a holka nebo kluk? - práci, kariérní růst či její hledání - finance, co mi pomůže k zlepšení - podnikání, jak dál - vztahy osobní či rodinné, kamarádské - charakter osoby, její schopnosti - hledání ztracených věcí - hledání určeného místa i geopatogenních zón - zjištění přítomnosti dušiček či jiných bytostí a důvodu jejich návštěvy - informace o tom, proč se něco stalo a co z toho plyne - minulé životy CENA: 400,- za 30 min 700,- za 60 min Na e-mail cena 400,-za 2 otázky
Detail...
Služby
inz-1574_ttn_aOsobní asistentka
Vydáno: 22.2.2012
Nabízím poskytování komplexní administrativní a asistentské podpory firmám i jednotlivcům. Mohu Vám asistovat v mnohačetných pracovních úkolech, aby se Vaše obchodní záležitosti staly co nejvíce příjemnými. Mám profesionální a čistě nestranný přístup k práci. Pro mezinárodní asistentské služby jsem běžně k dispozici při oznámení několik dnů předem. Mgr.Jana Švihlová www.internationalassistant.eu Blog: http://osobniasistentka.blog.cz Me: http://about.me/jana.svihlova
Detail...
Služby
inz-1556_ttn_aOdborné překlady TD do ruštiny, popisy výkresů v ruštině v AutoCadu
Vydáno: 29.10.2011
Precizní překlady odborných technických textů z ČJ/AJ do RJ a popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Provádím komplexní překlady technické dokumentace v oborech strojírenské výroby (obráběcí stroje, výrobní linky, autodíly, čerpadla apod.), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, VaK, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o shodě, ET a elektroniky (ŘS, EPS, EZS, MaR a SW k nim), počítačové techniky apod.
Detail...
Služby
inz-1544_ttn_aVáš sportovní trenér
Vydáno: 20.9.2011
To, že léto skončilo, neznamená, že už nemusíte vypadat dobře :-) Naopak, podzim a zima jsou ideálním obdobím Vaši postavu ještě vylepšit. A opět platí - čím dříve, tím lépe! Ušetřete peníze za cestování i vstup do fitness center, nenechte se rušit jinými cvičícími a cvičte s osobním trenérem v pohodlí Vašeho domova. První lekce 50% sleva. Více na webových stránkách. Fittrener.cz
Detail...
Služby
inz-1524_ttn_aPŘEMÝŠLÍTE CO DAROVAT K VÝROČÍ,SVÁTKU ČI NAROZENINÁM?
Vydáno: 27.7.2011
........OBJEVTE SVĚT DEDRY....- skvělé vychytávky do domácnosti či auta,klobouky,pouzdra na mobil,šátky,obrazy,doplňky do domácnosti,veškeré uklídové prostředky,prací prášky,nádherně až omamně vonící aviváže,prací gely pro miminka,hodinky,kufry,..a jiné.Nabízím možnost objednávání výrobků Dedra přeze mě - 100% ekologických, skvěle fungujících, krásně vonících, a za příjemné ceny. Stálý zákazníci dostávají pravidelně do své schránky aktuální katalog, při objednávce nad 500kč dostanete dárek, při objednávce nad 1000Kč neplatíte poštovné/90kč/+ dárek a při objednávce nad 1500kč navíc k předchozím dvoum výhodám získáváte aviváž v hodnotě 145kč zdarma.
Detail...
Služby
inz-1521_ttn_aAKCE ubytování v centru BA s 40% slevou!
Vydáno: 23.7.2011
Hotel Spirit-Galerie v Bratislavě je umístněn v seznamu unikátních staveb světa na 45 místě. Výhodná poloha 5 min od Hlavního nádraží umožňuje snadný přístup do centra. V ceně ubytování je bezplatné parkování a internet. Pokud při rezervaci uvedete heslo: Galerie potěšíme Vás slevou. Jen 38 € pro 2 osoby/noc i s bufetovou snidaní. Více info na www.hotelgallery.eu, info@hotelgallery.eu, 0917 632452.
Detail...
Služby
inz-1498_ttn_aTaxi-preprava osôb do zahraničia a po Slovensku
Vydáno: 16.5.2011
Ponúkam bezpečnú a pohodlnú prepravu osôb za bezkonkurenčné ceny osobným vozidlom Mercedes triedy E napr. Bratislava-Schwechat obojsmerne za 45€,v cene 1.nealko nápoj podla výberu zákazníka.Iné trasy a ciele,informácie o cenách po tel.dohovore vopred.Spokojnosť na oboch stranách!
Detail...
Služby
inz-1421_ttn_aBrno rekonstrukce byty, domy rodinne, kancelare
Vydáno: 4.1.2011
provádíme práce potřebné pro Vaše nemovitosti a reality : - stavební práce - hodinový manžel - autodoprava - stěhování - vyklízení - malování - práce instalatérské - práce plynařské - práce topenářské v lokalitách Brno město a Brno venkov. Bez příplatků za víkend a svátek. Informace každý pracovní den tel 777 195 591, 605 213 612 www.stavebnifirmybrno.soukop.cz
Detail...
Služby
inz-1419_ttn_aOdborné překlady TD do ruštiny, popisy výkresů v ruštině v AutoCadu
Vydáno: 7.12.2010
Nabízím precizní překlady odborných technických textů z ČJ/AJ do RJ (mám profesionální praxe od r.1985). Kladu důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své technické vzdělání a praxi projektanta, v investičním úseku a v inženýringu. Dále nabízím popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Provádím komplexní překlady technické dokumentace v oborech strojírenství, stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, VaK, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o shodě apod.
Detail...
Služby
prověřená kartářka
Vydáno: 28.11.2010
Máte otázky, rozhodování, trápení či jiné životní kžižovatky? Nebojte se zeptat kářtářky! Online služby i osobní schůzky, pracuji každý den. Nově EXPRES výklad od 50kč. Celá ČR kontaktujte mě a obědnejte si svůj výklad již dnes. Nabízím rychlé a férové jednání, spolehlivost, praxi a reference. Více informací na www stránkách. Na Vaši přízeň se těší kartářka Boženka PS: a nebojte, řešit se dá vše, když je vůle :-).
Detail...
Služby
karty radí
Vydáno: 26.11.2010
Nenechte problémy aby Vás ovládali,udělejte jim přítrž!Ptáte se jak?Karty Vám odpoví!Vyřešíme spolu,problémy,životní situace atd.nastolíme pravdu a najdeme cestu k příznivému řešení.Nebojte se zeptat,karty radí všem...
Detail...
Služby
Výklad karet
Vydáno: 16.11.2010
Možná jste o mě už někde četli a nebo slyšeli...představím se tedy ještě jednou.Jmenuji se Boženka a leta se věnuji výkladu karet,pomáhám širší veřejnosti nastolit pravdu ať ve vztazích,zdraví a nebo práci.Nebojte se zeptat,poradím všem,spolehlivě a rychle.
Detail...
Služby
Výklad karet
Vydáno: 16.11.2010
Konec roku se blíží,ale co na Vás čeká v tom novém??Bude to láska,úspěch,zdraví a nebo klopýtnete v manželství a partnerství?Nenechte se zaskočit,karty Vám poradí!
Detail...
Služby
kartářka
Vydáno: 16.11.2010
Přemýšlíte o výkladu karet?Máte otázky a neznáte odpovedi?Tak neváhejte napsat kartářce!Reference,doporučení,diskrétnost.Přijatelné ceny,rychlá komunikace!
Detail...
Služby

první stránka  následující  Celkem 20 inzerátů
  Zobrazuji inzeráty 1 - 15


Přístupy na stránku